CES 2018

Sausio pradžioje JAV, Las Vegase, vyksta pirmoji metuose didžiulė technologijų paroda, kurioje galima išvysti tūkstančius įmonių, norinčių pademonstruoti pasauliui, ką gero sukūrė per metus ar bent jau parodyti, kokį produktų asortimentą siūlo.
Asmeniniai kompiuteriai

Daugybės naujų kompiuterių pristatymo Las Vegase tikėtis nereikėtų. Tačiau neabejotina, kad bus daug kalbų apie besikeičiantį nešiojamųjų kompiuterių peizažą – vis daugiau dėmesio bus skiriama mažai energijos naudojančioms, itin didelio efektyvumo platformoms, kurios be laido, kuriuo tekėtų elektra, gebės atlaikyti visą darbo dieną. Gruodį jau pasirodė pirmosios kregždės, kurioms sparnus suteikia ne „Intel“ ar AMD, o „Qualcomm“ ir jų gaminama „Snapdragon 835“ platforma, produktyvumu nusileidžianti nedaug, o akumuliatoriaus darbo trukme kur kas pranašesnė už gaminius su labiau įprastais procesoriais ir „Windows 10“ sistema. Kita vertus, „Intel“, pajutę stiprų „Qualcomm“ sukeltą dieglį, veikiausiai taip pat nesėdės vietoje ir norės kažkuo pasigirti.

Mobilieji įrenginiai

Jeigu tikitės naujienų apie kokius nors pasaulinio lygio išmaniuosius telefonus, kurie tarsi gaisras sausame miške savo kelyje nušluotų viską, tai žinias iš CES galite drąsiai ignoruoti – juk netrukus, jau žiemos pabaigoje, Barselonoje vyks „Mobile World Congress“ paroda, daug labiau tinkanti tokiems pristatymams. Bet veikiausiai sulauksime žinių apie naujus vidutinio ir biudžetinio lygio išmaniuosius įrenginius – pavyzdžiui, beveik neabejotina, kad bus papildytas „Huawei“ prekės ženklo „Honor“ asortimentas. Gali būti, kad malonių staigmenų pateiks ir „Sony“.

Šaltinis: 15min

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *