Android programėlės – kas naujo?

Bandant rasti tinkamą programą bet kurioje konkrečioje „Android“ zonoje yra daug, pavyzdžiui, mėginant užsakyti pietus restorane, kuriame yra daugybė meniu pasirinkčių. Kaip jūs galite rasti tinkamą pasirinkimą tokioje daugybėje žmonių? „Google Play“ parduotuvėje, kurioje dabar yra 70 gazillion pavadinimų (paskutinį kartą patikrinome) kaimynystėje, nėra paprasta išsiaiškinti, kokios programos viršija likusius ir teikia geriausias įmanomas patyrimas.

Štai kodėl aš nusprendžiau įsitraukti ir padėti. Nuo pat pradžių pradėjau daryti „Android“ ir daugiau nei mano tikroji dalis neįtikėtinų ir ne taip neįtikėtinų programų. Nuo sąsajos dizaino iki praktinės vertės aš žinau, ko ieškoti ir kaip atskirti įprastą nuo neįprasto. Ir atsižvelgiant į laiką, tikrai ištirti visą variantų meniu ir rasti pasėlių kremas yra gana pažodžiui mano darbas.

Pamažu, aš suprato geriausias „Android“ programas įvairioms jūsų, modernios mobiliosios profesionalios, sritims. Nesvarbu, ar mes kalbame apie plačias temas, pvz., Organizavimą ir bendradarbiavimą, ar konkrečius poreikius, pvz., Slaptažodžių valdymą ir užrašų rinkimą, aš siekiu rasti geriausią iš geriausių kategorijų, kurios tikrai svarbios.

Galite rasti nuorodų į istorijas su visomis mano nurodytomis rekomendacijomis, ir būtinai reguliariai tikrinkite, nes rekomendacijos bus reguliariai peržiūrimos, o sritys, kurioms esi, ilgiau išliks.

Geriausios „Android“ programos, skirtos jūsų gyvenimui organizuoti

Šios „Android“ programos padės jums organizuoti visas svarbias savo gyvenimo sritis, nuo projektų iki vietų ir darbų sąrašų.

Trello –

Android apps for organization - Trello

Nesvarbu, ar dirbate su komanda ar bandote išlaikyti savo nepriklausomus projektus, „Trello“ siūlo intuityvią, tačiau funkcionalų sistemą, skirtą idėjų organizavimui ir pažangos stebėjimui.

Programa suskaido jūsų verslą į lentų seriją. Kiekvienoje lentoje jūs sukursite sąrašų seriją. Kiekviename sąraše pridedate bet kokį skaičių kortelių – atskirų elementų, kuriuose yra teksto, nuotraukų, failų ir pan. Galite priskirti etiketėmis ir spalvinių kodų korteles ir priskirti tinkamas datas, o jūs (ir visi kiti, kuriuos jūs kviečiate) galite komentuoti korteles, kad pridėtumėte mintis ir atnaujinimus.

 

Geriausios „Android“ komandos komandos bendradarbiavimui

Nepamirškite palaikyti ryšių ir produktyvumo, kur tik esate, naudodami šias „Android“ pradines bendradarbiavimo programas.

– Any.Do –

Android apps for organization Any.Do

Nepakanka įrankių, skirtų „Android“ sąrašų paieškai, bet, kai kalbama apie rimtą užduočių organizavimą, „Any.do“ yra didesnis už likusius. Programa turi švarią ir lengvai naršomą sąsają su naudingomis funkcijomis kurti, organizuoti ir – kritiškai – iš tikrųjų plėsti visų tipų sąrašus.

„Any.do“ pagrindinis ekranas automatiškai atskiria užduotis iš keturių numatytųjų sekcijų: „Šiandien“, „Rytoj“, „Būsimi“ ir „Kada nors“ (nors jūs taip pat galite kurti savo pasirinktines kategorijas). Galite vilktelėti užduotis tarp sąrašų ir pridėti pastabų, rinkmenų, įrašytų garso įrašų ir priminimų prie bet kurių elementų. Jei norite, netgi galite peržiūrėti ir valdyti savo prietaiso gimtąjį kalendorių programoje, kartu su savo užduotimis.

 

Geriausios „Android“ skirtos privatumo ir saugos programos

Pamirškite kenkėjiškų programų skaitytuvus arba „over-the-top“ saugumo rinkinius: tai yra programos, kurios iš tikrųjų pagerins jūsų saugumą ir apsaugos jūsų privatumą „Android“.

– Google Asistant –

Android apps for organization - Google Assistant

Greitai tiesioginiams priminimams jūs negalite padaryti daug geriau nei įrenginio „Google“ asistentas (kuris dabar yra daugelyje „Android“ telefonų, kuriuose veikia „Lollipop“ („Android 5.0“) arba naujesnės versijos, ir tabletės su „Marshmallow“ („Android 6.0“) ir aukštyn – ilgai paspauskite pagrindinį mygtuką arba konfigūruokite „OK, Google“ balso suaktyvinimą, kad jį surastumėte).

Kai ką nors reikia prisiminti tam tikroje vietoje ar laiku, tiesiog pasakykite asistentui, kas tai yra ir kaip norite būti primenamas. Pavyzdžiui, galėtumėte pasakyti: „primenate man pirkti figus, kai buvau bakalėjos“, „primename man pasikalbėti su“ Myrtle „, kai aš noriu dirbti“, arba „primins, kad parsisiųsdinsiu pietų užsakymą 11 val.“ Kai pasieksite tinkamą laiką ar vietą, jūsų telefonas ir visi kiti suderinami įrenginiai, į kuriuos esate prisijungę, jus įspės.

Tuo tarpu, kai ką nors reikia ką nors prisiminti ir nenorite perspėti, tiesiog pasakykite padėjėją, kad prisimenate – „prisimink, kad mano nuomos automobilis yra mėlynas Honda Accord“ „atminkite, kad Jono žmonos vardas yra Virginija“, „Atminkite, kad Vilniaus biuro „Wi-Fi“ slaptažodis yra „vilnius123“, „ir tt Tada, kai jums reikia atsiminti susijusią informaciją, viską, ko jums reikia tai paklausti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *