Telegram atšaukė viešą ICO

Telegram, po išankstinio pardavimo uždirbę 1.7 milijardo JAV dolerių, atšaukė viešą ICO

 

Šifruotų pranešimų siuntimo aplikacija Telegram nusprendė atšaukti viešą pradinį monetų pasiūlymą (ICO) trečiosios kartos Blockchain technologijos kūrimo finansavimui.

Pasak su projektu susijusių asmenų, Wall Street Journal paraneša, kad Pavel Durov vadovaujama įmonė šiuo metu yra patenkinta 1.7 milijardo JAV dolerių suma, surinkta Telegram atvirajame tinkle (TON) ir nusprendė plačiajai visuomenei ICO neskelbti.

Telegram žetonų pardavimo tvarka kol kas neaiški ir netgi būsimi investuotojai skundžiasi dėl įmonės atsainumo pateikiant konkrečią, išsamią informaciją apie siūlymą.

Nepaisant to, dokumentai, pateikti vertybinių popierių ir valiutos keitimo komisijai (SEC), atskleidžia, kad kompanija buvo paskelbusi du finansavimo etapus nuo sausio iki kovo mėnesio ir surinko 850 milijonų JAV dolerių.

Etapuose, kurie buvo skirti tik instituciniams investuotojams ir akredituotiems asmenims, turintiems didelę grynąją vertę, dalyvavo kiek mažiau nei 200 investuotojų.

Žetonų pardavimas buvo vykdomas pagal vertybinių popierių įstatymą D, taisyklę 506 (c) kuri numato, kad bendrovės gali parduoti neregistruotus vertybinius popierius, jei jie apriboja pardavimą tik akredituotiems investuotojams, apie etapą praneša SEC ir iš anksto nustatyto pardavimo investuotojams laikotarpį.

Iš pradinių ataskaitų matyti, kad įmonė galėjo tikėtis surinkti net 5 milijardus JAV dolerių per išankstinį pardavimą ir viešą ICO. Tačiau vienas šaltinis teigia, kad planai pasikeitė vos pradėjus planuoti pardavimus. Iš tiesų, SEC paspartino pastaraisiais mėnesiais vykdomą ICO ir teigia, kad dauguma šių žetonų pardavimų yra neregistruotų vertybinių popierių aukcionai, pažeidžiantys federalinę teisę.

Šios savaitės pradžioje Irano vyriausybė išleido įsakymą, draudžiantį valstybės piliečiams naudotis Telegram pranešimų platforma. Draudimas, visų pirma, yra susijęs su Telegram naudojimu neseniai vykusiam protestui organizuoti, tačiau panašu, kad buvo atžvelgta ir į tai, kad kompanija planuoja įsteigti ir savo kriptovaliutą.

Kaip praneša CCN, bent vienas aukšto rango Irano pareigūnas įspėjo, kad naujos bendrovės naujoji kriptovaliuta leistų gyventojams išvengti kapitalo kontrolės ir kasmet iš šalies „išnešti“ apie 50 milijardų JAV dolerių.

Šaltinis: kritovaliutos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *