Kas naujo CES 2017

Kasmet sausio pradžioje Las Vegase rengiama paroda sulaukia neįtikėtino tiek žinovų, tiek smalsuolių dėmesio. Juk čia galima išvysti pažangiausių pasaulinių technologijų kūrėjų, automobilių gamintojų ir buitinių prietaisų tiekėjų pristatomas naujoves.

Pagrindiniai šių metų parodos „CES 2017“ akcentai – tai autonominiai automobiliai, buitiniai robotai ir begalė būdų, kaip galima panaudoti balsu valdomą asmeninę pagalbininkę „Amazon Alexa“. Akis buvo galima paganyti žiūrinėjant plonus nešiojamuosius kompiuterius, virstančius planšetėmis bei milžiniškos įstrižainės televizorių ekranus.

„Dell“ hibridiniai kompiuteriai

Bendrovė „Dell“ šiais metais pristatė kelis konvertuojamus nešiojamuosius kompiuterius, kuriuos galima naudoti ir kaip planšetes. Didžiausio dėmesio sulaukė „Latitude 7285“ ir naujasis XPS 13 modeliai. „Latitude 7285“ gali drąsiai konkuruoti su „Microsoft“ gaminamu „Surface Pro 4“, kuris visai rimtai kibo į „Apple iPad“ atlapus. „Latitude 7285“ turi ypač ryškų ekraną, prie jo pridedamas specialus rašiklis ir kokybiška klaviatūra, kuri skirtingai nei daugelio hibridinių kompiuterių, yra tarsi normalaus „notebook’o“ klaviatūra. „Dell XPS 13“ – tai patobulinta jau ir taip visų liaupsinamo XPS 13 modelio versija. Kompiuterio ekraną galima atlenkti ir apsukti taip, kad jis įgyja planšetės formą.

„Razer Project Valerie“ žaidimams

Šiandien dauguma žmonių yra įpratę ant darbo stalo turėti bent porą ekranų – viename „kabo“ darbiniai dokumentai, o kitame „sukasi“ mėgstamas serialas. Žaidimų įrangos kūrėjai „Razer“ nusprendė, kad optimalus ekranų skaičius – trys. Būtent tiek jų turi nešiojamasis kompiuteris „Razer Project Valerie“. Prie tradicinio į priekį atlenkiamo monitoriaus primontuoti dar du, kurie atverčiami į šonus. Visų ekranų įstrižainės – po 17 colių ir jie rodo 4K raiškos vaizdus. „Trilinką“ monitorių galima naudoti ir kaip tris atskirus ekranus, ir kaip vieną didelį. Deja, visas šis vizualinis plotas sveria beveik pusšešto kilogramo. Tai gana įprastas žaidimams skirto nešiojamojo kompiuterio svoris, tačiau įprastam nešiojamajam kompiuteriui – kiek per daug.

 

Šaltinis: delfi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *