CEBIT2018: Šiuolaikinio darbo trejybė – lankstumas, judumas, saugumas

„MobileIron“ bendradarbiauja su devyniais programinės įrangos ir konsultaciniais partneriais, kad pademonstruotų naujausius darbo procesus „CEBIT 2018“ – sprendimų, skirtų vieningam galutinių parametrų valdymui, grėsmių gynimui ir centralizuotai mobiliajai autentifikacijai.
Darbo pasaulis nuolat keičiasi – kartais labai subtilus ir kartais (kaip dabar) su kvapą gniaužiančiu greičiu. Šiomis dienomis duomenys, su kuriais dirbame, vis labiau keičiasi iš vietos duomenų centrų ir įmonės įrangos į mobiliuosius įrenginius ir debesų paslaugas. Dėl to jis pereina per tinklus, kurių tradicinės IT sistemos negali tinkamai stebėti. „Ši situacija sukuria precedento neturintį našumo padidėjimą, tačiau jai taip pat reikalinga nauja saugumo koncepcija“, – sako Peter Machat, VP EMEA Central MobileIron. „MobileIron“ yra įsitikinusi, kad ji gali patenkinti naujo darbo pasaulio poreikius, sprendimus dėl vieningo galutinio taško valdymo, debesų saugumo, grėsmių gynimo ir autentifikavimo.

Bendrovė yra CEBIT 2018 m. Pristatydama savo technologijas ir pateikdama 360 laipsnių šiuolaikinės darbo praktikos apžvalgą šalia jos įgyvendinimo partnerių. „MobileIron“ demonstruoja, kaip trijų lygių prieigos patikrinimas („MobileIron Access“) užtikrina, kad tik patikimi vartotojai galės prisijungti prie įmonės duomenų patikimuose įrenginiuose ir patikimose programose pagal šūkį „Saugus ir paprastas naudoti modernus darbas“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *