Huawei P20 Pro

Išmanieji telefonai jau seniai nebenaudojami tik skambučiams ar SMS žinutėms rašyti. Vis dažniau vartotojai, rinkdamiesi telefoną, daugiausiai dėmesio skiria jo kamerai. Tačiau ar išmaniųjų telefonų kamera daromos nuotraukos gali prilygti toms, kurias profesionalūs fotografai daro fotoaparatu? „Huawei“ kartu su fotografu Nagliu Bierancu pabandė atsakyti į šį klausimą ir šiandien pristatė tokios fotosesijos rezultatą.

Portreto režimas, hibridinis priartinimas, nespalvota fotografija, fotografavimas esant prastam apšvietimui ir tamsoje – visas šias „Huawei P20 Pro“ telefono funkcijas, atlikdamas profesionalią fotosesiją, išbandė fotografas Naglis Bierancas. Negana to, jis padarė kelis identiškus kadrus įprastai naudojamu fotoaparatu „Canon EOS 5D Mark III”. Skirtumą galima įvertinti nuotraukų galerijoje. Pasak fotosesiją atlikusio fotografo, drąsiai galima tvirtinti, kad ribos tarp mobiliosios ir įprastos fotografijos nyksta. „Tai įrodo ir mano daryta fotosesija. Nuotraukas, darytas telefonu, nuo šiol galima ne tik kelti į socialinius tinklus, kaip esame įpratę, bet ir drąsiai naudoti prie straipsnių žurnaluose ar netgi spausdinti. Fotografuojant telefonu, labiausiai nustebino tai, kokias kokybiškas nuotraukas galima padaryti tamsoje ir kiek detalių užfiksuoti naudojant hibridinį priartinimą. Galbūt profesionalių fotoaparatų telefonai visiškai nepakeis, bet esu visiškai tikras, kad juos tikrai galima naudoti atliekant profesionalias fotosesijas“, – sako N. Bierancas.

Huawei „P20“ serija pasižymi didžiausiu kamerų pikselių kiekiu šiuolaikiniuose išmaniuosiuose telefonuose. Kameros konfigūraciją sudaro 40MP RGB jutiklis, 20MP monochrominis jutiklis ir 8MP jutiklis su teleobjektyvu. Telefonas taip pat pasižymi spalvų temperatūros jutikliu, užtikrinančiu geresnį spalvų atkūrimą. „Huawei“ pasiekimai išmaniųjų telefonų fotografijos srityje yra paremti ilgalaikiu bendradarbiavimu su fotografijos lydere „Leica“. Bendradarbiaujant su šia bendrove, šiemet pristatytas dirbtiniu intelektu valdomas „P20 Pro“, kuriame integruotos net trys „Leica“ kameros. „DxOMark“ ekspertų vertinimu, tai – geriausiai fotografuojantis telefonas rinkoje“, – pasakoja Audrius Granickas, „Huawei“ mokymų vadovas. „Huawei P20 Pro“ turi visiškai naują „Leica“ objektyvą (VARIO-SUMMILUX-H 1:1.6-2.4/27-80ASPH) su iki 3x optiniu priartinimu ir 5x hibridiniu priartinimu, leidžiančiu užfiksuoti švarius kadrus net iš didelio atstumo. Triguba telefono kamera turi f/1,8, f/1,6 ir f/2,4 pločio diafragmas, taip pat labai jautrų vaizdo jutiklį, skirtą fotografuoti prasto apšvietimo sąlygomis (iki ISO 102400).

„Huawei P20“ nuotraukas fiksuoja 12MP jutiklį turinti dviguba „Leica“ kamera, kurios pikselių dydis yra 1,55 μm. Išmanusis telefonas taip pat pasižymi 20MP monochrominiu jutikliu, leidžiančiu įamžinti akimirkas prasto apšvietimo sąlygomis. „P20“ serijos telefonų kamera per akimirką gali identifikuoti daugiau nei 500 skirtingų fotografavimo scenarijų 19-oje kategorijų, į kuriuos nukreiptas objektyvas, ir iš karto parinkti geriausius nustatymus. Be to, „Huawei“ telefonuose įdiegė dirbtinio intelekto stabilizavimo sistemą (AIS), kurios judesio kompensacija leidžia rankoje laikomu telefonu fiksuoti naktinius kadrus, tarsi jie būtų daromi telefoną įstačius į laikiklį. Dar viena „P20“ serijos naujovė yra dirbtiniu intelektu paremta kompozicija, kai patariama, kaip fotografuojant geriausiai sukomponuoti žmonių grupę ar peizažą. Tiek „P20“, tiek „P20 Pro“ telefonų kūrėjai nepamiršo ir asmenukių gerbėjų. 24 MP priekinė kamera su dirbtinio intelekto valdomomis gražinimo funkcijomis ir trimačiu portreto apšvietimu suteikia galimybę daryti dar neregėtos kokybės asmenukes. Kiekviename kadre subtiliai pagražinamas odos tonas, pabrėžiama veido forma ir suteikiamas realistiškas trimatis veido paryškinimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *