Paskutinė galimybė atnaujinti Windows 10 operacinę sistemą nemokamai

Kompiuterių vartotojai, kurie naudoja neįgaliesiems pritaikytą Microsoft technologinę įrangą, vis dar gali pasinaudoti pasiūlymu nemokamai atnaujinti Windows 10 operacinę sistemą. Kompanija pratęsė geranorišką pasiūlymą ir leidžia juo pasinaudoti iki šių metų pabaigos — gruodžio 31-osios.

Įprastiems vartotojams galimybė atnaujinti Windows 10 OS buvo panaikinta 2016 m. liepos 2 d. Tačiau Microsoft pratęsė pasiūlymo galiojimo laiką vartotojams, kurie naudojasi jų pagalbine įranga neįgaliesiems — ekrano skaitytuvais akliesiems, teksto padidinimo funkcija ir kt.

Kompanija pastebėjo, kad vartotojai piktnaudžiauja geranoriškus pasiūlymu ir naudoja neįgaliesiems skirtą pagalbinę įrangą kaip sparčiuosius klavišus. Tad Microsoft nusprendė panaikinti galimybę nemokamai atnaujinti Windows 10. Tačiau neįgalieji vis dar gali pasinaudoti iki metų pabaigos galiojančiu pasiūlymu.

Windows 10 atitiko ne visų žmonių lūkesčius

Windows 10 atnaujinimo istorija, prasidėjusi 2015 metais, buvo šiek tiek ironiška. Dalis vartotojų džiaugsmingai pasitiko galimybę pagaliau pakeisti Windows 7 ar 8 versijas į naują bei daug naujovių žadančią operacinę sistemą.

Tačiau prieš Windows operacinę sistemą skeptiškai nusiteikę vartotojai mėgino nesėkmingai atidėlioti atnaujinimo įdiegimą — Microsoft nepaisė jų pastangų ir naujieji Windows 10 jau keliavo į jų kompiuterines sistemas. Kol vieni vartotojų skepticizmas buvo nugalėtas, kiti iki šiol negali priprasti prie nuolat kintančios Windows sistemos.

OS reikalauja nuolatinių pakeitimų

Microsoft atstovams teko atgailauti už savo klaidas, kai jie sulaukė itin daug skundų iš nusivylusių vartotojų. Po atnaujinimo žmonės nebegalėjo susigrąžinti ankstesnių Windows versijų, nebent atnaujinimas buvo įdiegtas neseniai. Visai nesvarbu, ar tai buvo marketingo triukas, ar nuoširdus nesusipratimas, vartotojai turi tik 10 dienų senosios versijos susigrąžinimo laikotarpį.

Nepaisant kompanijos Microsoft ambicijų ir pažadų sukurti tobulą, prie vartotojo poreikių lengvai prisitaikančią operacinę sistemą, Windows 10 turi daug sistemos klaidų ir spragų. Tad kompanija nuolatos jas taiso. Štai visai neseniai darbuotojai intensyviai stengėsi panaikinti WPA2 pažeidimą. Kibernetiniai sukčiai būtų galėję pasinaudoti šia klaida, norėdami užkrėsti kompiuterines sistemas. Visa laime, ši grėsmė buvo pašalinta.

Norime priminti, kad vien tik įdiegti naujausią Windows 10 OS versiją nepakanka tam, kad apsisaugotumėte nuo kibernetinių sukčių. Norėdami išvengti išpirkos reikalaujančių virusų ar kitų kenkėjiškų programų atakos, turite reguliariai atnaujinti operacinę sistemą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *