Windows 10 gudrybės

Norite, kad Windows 10 veiktų greičiau? Paskaitykite šį straipsnį!

Nori, kad „Windows 10“ veiktų greičiau? Mes turime pagalbą. Pasinaudokite keliomis minutėmis, kad galėtumėte išbandyti šiuos patarimus, o jūsų įrenginys bus „zippier“ ir mažiau linkęs į našumą ir sistemos problemas.

1. Pakeiskite galios nustatymus

Jei naudojate „Windows 10“ energijos taupymo planą, sulėtėjote kompiuterį. Šis planas sumažina jūsų kompiuterio našumą, taupydamas energiją. (Net staliniai kompiuteriai paprastai turi energijos taupymo planą.) Maitinimo plano pakeitimas iš „Power saver“ į „High performance“ arba „Balanced“ duos jums greitą našumo padidinimą.

Norėdami tai padaryti, paleiskite „Control Panel“, tada pasirinkite Hardware and Sound> Power Options. Paprastai matysite dvi parinktis: subalansuotą (rekomenduojama) ir energijos taupymo priemonę. (Atsižvelgiant į jūsų markę ir modelį, čia taip pat galite pamatyti kitus planus, įskaitant gamintojo nurodytas firmas.) Norėdami pamatyti aukšto našumo nustatymą, spustelėkite rodyklę žemyn rodydami papildomų planų.

power plan

 

Norėdami pakeisti savo energijos nuostatą, tiesiog pasirinkite tą, kurį norite, tada palikite valdymo skydą. Didelė našumas suteikia jums labiausiai įdomų, tačiau naudoja daugumą galingumo; Subalansuotas nustato vidutinį energijos vartojimo ir geresnio našumo lygį; ir „Power Saverer“ daro viską, kad galėtumėte kuo daugiau baterijos. Staliniai naudotojai neturi priežasties pasirinkti energijos taupymo priemonę, o netgi nešiojamųjų kompiuterių naudotojai turėtų atsižvelgti į „Balanced“ parinktį, kai jis yra atjungtas, o „High performance“ – prijungus jį prie maitinimo šaltinio.

2. Išjunkite programas, kurios paleidžiamos paleidžiant

Viena iš priežasčių, dėl kurios jūsų „Windows 10“ kompiuteris gali jaustis lėtas, yra tai, kad fone yra daug programų, kurias jūs niekada negalite naudoti arba retai naudojate. Nustokite juos paleisti, o jūsų kompiuteris veiks sklandžiau.

Windows task manager in FCU

Paleiskite užduočių tvarkyklės paleidimą: paspauskite Ctrl-Shift-Esc arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite apatinį dešinįjį ekrano kampą ir pasirinkite Task Manager. Jei „Task Manager“ paleidžiama kaip kompaktiška programa be skirtukų, ekrano apačioje spustelėkite „Daugiau informacijos“. Tada „Task Manager“ pasirodys visoje savo pilnos lentelės šlovėje. Čia yra daug, ką galite padaryti su juo, tačiau mes ketiname sutelkti dėmesį tik į nereikalingų programų, kurios paleidžiamos paleidžiant, žudymą.

Spustelėkite skirtuką „Pradėti“. Pamatysite programų ir paslaugų, paleidžiančių paleidus „Windows“, sąrašą. Sąraše yra kiekvienos programos pavadinimas, taip pat jo leidėjas, ar jis yra įjungtas paleisties metu, ir jo „paleisties poveikis“, tai yra tai, kiek jis sulėtina „Windows 10“, kai sistema paleidžiama.

Norėdami sustabdyti paleisti programą ar paslaugą, paleiskite ją dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite „Išjungti“. Tai visiškai neleis programos; ji tik neleidžia paleisti paleidžiant – visada galite paleisti programą po paleidimo. Be to, jei vėliau nuspręsite, kad norite paleisti paleidžiant, galite tiesiog grįžti į šią užduočių tvarkyklės sritį, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite „Įgalinti“.

 „Windows“ užduočių tvarkyklė „FCU Microsoft“

Galite naudoti užduočių tvarkyklę, kad gautumėte informacijos apie programas, kurios paleidžiamos paleidžiant, ir išjunkite bet kokius, kurių jums nereikia.

Daugelis programų ir paslaugų, kurios paleidžiamos paleidžiant, gali būti jums žinomos, pvz., „OneDrive“ ar „Evernote Clipper“. Bet jūs negalite atpažinti daugelio iš jų. (Kiekvienas, kuris iš karto žino, kas yra „bzbui.exe“, prašau pakelkite ranką.

Užduočių tvarkyklė padeda gauti informacijos apie nepažįstamas programas. Dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite elementą ir pasirinkite „Ypatybės“, kad gautumėte daugiau informacijos apie jį, įskaitant jo vietą kietajame diske, ar ji turi skaitmeninį parašą, ir kitą informaciją, pvz., Versijos numerį, failo dydį ir paskutinį kartą jį pakeitus.

Taip pat galite dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite elementą ir pasirinkite „Atidaryti failo vietą“. Tai atveria „File Explorer“ ir perkelia jį į aplanką, kuriame yra failas, kuris gali suteikti jums dar vieną paaiškinimą apie programos paskirtį.

Pagaliau, ir labiausiai naudinga, galite spustelėti dešinįjį pelės mygtuką „Ieškoti internete“. Tada „Bing“ paleidžiamas su nuorodomis į svetaines, kuriose pateikiama informacija apie programą ar paslaugą.

Jei esate labai nervu dėl vienos iš išvardytų programų, galite pereiti į svetainę, kuria vadovaujasi „Reason“ programinė įranga: „Ar aš turiu blokuoti“? ir ieškokite failo vardo. Paprastai rasite labai tvirtą informaciją apie programą ar paslaugą.

Dabar, kai paleidžiate pasirinkote visas programas, kurias norite išjungti, kitą kartą paleidus kompiuterį sistema bus daug mažiau rūpintis nereikalinga programa.

3. Išjunkite paieškos indeksavimą

„Windows 10“ indeksuoja kietąjį diską fone, teoriškai leidžia greičiau ieškoti savo kompiuteryje, jei indeksavimas nebūtų atliekamas. Tačiau lėčiau naudojantys kompiuteriai, kurie naudoja indeksavimą, gali matyti našumą, ir jūs galite suteikti jiems greitį.

services and indexing

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *