Coinbase, CEX.IO ir kitos pagrindinės kripto platformos kuria savireguliacijos organizaciją

The Telegraph vasario 13 dieną, antradienį, praneša, kad septynios didžiausios kriptovaliutos kompanijos sujungė pajėgas ir formuoja CryptoUK – pirmąją tokio pobūdžio savikontrolės asociaciją, kurios tikslas – Didžiosios Britanijos kriptovaliutų industrijos priežiūra. Organizacijos oficialiame puslapyje skelbiama, kad CryptoUK sudaro Coinbase, eToro, CryptoCompare, CEX.IO, BlockEx, CoinShares ir CommerceBlock.

Coinbase UK generalinis direktorius Zeeshan Feroz komentuoja: „Kooperuojamės su vyriausybe – viskas turėtų išeiti tik į gerą.“ CryptoUK ruošiasi kartu su vyriausybe kovoti su pinigų plovimu ir kita nelegalia veikla, susijusia su kriptovaliutomis ir Bitcoin‘u. Tačiau svarbu paminėti, kad organizacija neturės nieko bendro su bene labiausiai kriptoindustrijoje kritikuojamu ICO.

CryptoUK pirmininkas ir eToro Iqbal Gandham vykdomasis direktorius teigia, kad naujoji organizacija, skirta šalies kriptovaliutos savireguliacijai, skatins gerąsias patirtis ir bendradarbiavimą su vyriausybe. „Organizacija gali tapti kriptovaliutos reguliavimo pradžia,“ – priduria jis.

Praėjusią savaitę JAV žaliavų ateities sandorių prekybos komisijos vadovas Brian Quintenz siūlė kriptopasaulio bendruomenei sukurti savo reguliavimo sistemą arba savireguliacijos organizaciją (SRO), tam kad būtų išvengta griežtos vyriausybės priežiūros.

Šaltinis: kriptovaliutos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *